Aktualności

Auto nostalgia 2015

W maju 2015 odbyły się targi Auto nostalgia w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Naszym zadaniem było dopilnowanie aby najstarsze gwiazdy( Mercedesy) prezentowały się jak najlepiej. Targi zrzeszają miłośników zabytkowej motoryzacji, kolekcjonerów, ludzi z branży motoryzacyjnej a także autodetaling'u. Nie mogło Nas tam zabraknąć!

Klasyki w Ramigo Wax

W tym sezonie, już jeden "staruszek"zdążył przejść metamorfozę w Ramigo Wax i wyjechał o kilka lat młodszy. Odwiedzajcie naszą stronę, już wkrótce wrzucimy zdjęcia z prac nad tym wspaniałym samochodem. Kolejne dwa klasyki czekają cierpliwie na swoją kolej

Cquartz

Jest to innowacyjny nano technologiczny system ochronny lakieru samochodowego. "Cquartz jest powłoką kwarcową, która w ciągu 12 godzin po aplikacji zamienia się z płynu w żel, a z żelu w twarde, kwarcowe ciało stałe. W przeciwieństwie do innych zabezpieczeń, które chronią przed działalnością warunków atmosferycznych, UV itp.

CALIFORNIA SCENTS

Odświeżacz powietrza dostępny w szerokiej gamie zapachowej. Do zastosowania wszędzie tam gdzie potrzeba długotrwałego efektu świeżego zapachu do 60 dni.

Wszystkich: 4

Projekt i realizacja: