Aktualności : archiwum

Auto nostalgia 2015

W maju 2015 odbyły się targi Auto nostalgia w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Naszym zadaniem było dopilnowanie aby najstarsze gwiazdy( Mercedesy) prezentowały się jak najlepiej. Targi zrzeszają miłośników zabytkowej motoryzacji, kolekcjonerów, ludzi z branży motoryzacyjnej a także autodetaling'u. Nie mogło Nas tam zabraknąć!

BMW 7 F01 550iL

Witajcie! Jako odskocznia od Mercedesów chciałem zaprezentować kilka zdjęć z pracy nad flagowym modelem BMW a dokładnie 7 F01 w wersji Long. W tym aucie zostały przeprowadzone następujące prace: detaling kół i nadkoli, pełne oczyszczenie lakieru, korekta lakieru, kosmetyka komory silnika, sprzątanie wnętrza, czyszczenie i impregnacja skórzanej tapicerki, woskowanie ozdobnych elementów wnętrza oraz woskowanie lakieru. Czarny kolor po zakończeniu prac nabrał niesamowitej głębi oraz połysku. Sprawdźcie to sami ;) Zapraszam

Nissan 200sx s14a Racing

Witajcie. Jakiś czas temu odwiedził nas taki oto cukierek, został on wyprodukowany w ilości ok 800sztuk! Jako jeden z nielicznych został zachowany prawie w oryginale ale co ważniejsze, nie został przeznaczony do driftów!!! Nissan został gruntownie oczyszczony łącznie z nadkolami, komorą silnika i wnętrzem. Wykonaliśmy delikatną korektę, do zabezpieczenia lakieru wybraliśmy wosk Swisswax Concorso, który zaaplikowaliśmy w dwóch wartswach przy utrzymaniu odpowiednich odstępów czasowych pomiędzy warstwami. Koła natomiast zabezpieczyliśmy Swissvax Autobahn. Wnętrze oczyszczone i zabezpieczone zestawem Colorlock.

PROMOCJE : więcej


Projekt i realizacja: