O Firmie

Witam na stronie firmy Ramigo Wax, która swą działalność rozpoczęła dość niedawno bo w 2012r. i świadczy usługi z zakresu profesjonalnej kosmetyki aut.

Na początek rozszyfrujmy nazwę Ramigo Wax: R-Rafał, czyli właściciel, amigo - czyli przyjaciel, bo zaczęło się od przyjaciół, wax - wosk.

Skąd pomysł na firmę? Otóż działalność otworzyłem głównie za namową mojej rodziny oraz przyjaciół. To oni, widząc, że moją pasją są samochody, widząc jak potrafię o nie zadbać, że często godzinami przesiaduję w garażu aby doczyścić jakiś detal, utwierdzili mnie w przekonaniu, że powinienem świadczyć usługi z zakresu kosmetyki aut. I tak o to dzięki przyjaciołom, z pasji zrodziła się firma Ramigo Wax, z której usług Wy możecie teraz skorzystać.
 Auto nostalgia 2015

W maju 2015 odbyły się targi Auto nostalgia w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Naszym zadaniem było dopilnowanie aby najstarsze gwiazdy( Mercedesy) prezentowały się jak najlepiej. Targi zrzeszają miłośników zabytkowej motoryzacji, kolekcjonerów, ludzi z branży motoryzacyjnej a także autodetaling'u. Nie mogło Nas tam zabraknąć!


Projekt i realizacja: